Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utáni vérzés?

Szex utáni vérzés?

Figyelt kérdés
Voltam már nőgyógyásznál ezzel a problémámmal, egy darabig meg is szünt,de ma reggeli együttlét után nagyon véres volt a gumi. Azóta is vérzek gyengén betétet kell használnom. Egy hónapja voltam rákszürésen ami negatív lett. A nőgyógyászom szerint középidőbe normális, nem adott semmi normális választ a problémámra. Van még valaki rajtam kívül aki szenved ettöl a vérzéstől? Mit használtok rá ami segített is? Jaj és a szex nem volt durva, úgyhogy nem azért véreztem..24N
2017. jún. 11. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátod pénisze nem böki szex közben a méhszájadat? Nem fáj a szex? Elég nedves vagy?

20N

2017. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult kétszer is középidőben, hogy szex után picit véreztem. Én nem aggódnék a helyedben, a doki mondta volna, ha gond van. Semmit nem kell ezzel csinálni.
2017. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fájt a szex, sőt nagyon jó volt ezért is lepődtem meg,hogy annyira véres volt. Most állt el a vérzés, gondolkodam hogy elmegyek dokihoz,de ő szerinte ez normális úgyhogy fölösleges minden hónapba oda jarnom:/
2017. jún. 11. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ovuláció alatt sok nő szex nélkül is vérzik. Esetleg menj másik dokihoz.
2017. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A méhszáj kicsit nyitott és puha ilyenkor középidőben, nem kell durva szex hozzá, hogy vérezzen.
2017. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!