Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem megy bentebb?

Miért nem megy bentebb?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. És szűz.Már 3 éve menstruálok. Először próbálok tampont. Kétszer próbáltam ..de nem ment fel. Most újra probáltam és felment félig . De nem mozdul . Ha nyomom fel fáj. Ha ki akkarom húzni fáj . Mit csináljak? Hadjam igy ? Vagy esetleg vizezem be ? Nem lesz bajom ha igy marad?

2017. jún. 11. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, ha még szűz vagy. Nagyon szerintem ne erőltesd, ha fáj. Ha kicsit mozogsz, és nem érzed, hogy ott van, akkor jól raktad fel, ha kellemetlen, vagy fáj, akkor inkább vedd ki, és próbáld meg máskor egy kisebb tamponnal esetleg. Arra azért figyelj, hogy 4-5 óránál tovább ne hagyd bent.
2017. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A legkisebbet használom. De nyom .. És nem is tudtam teljesen berakni. :(
2017. jún. 11. 20:17
 3/7 A kérdező kommentje:
De kivenni se tudom mert nem jön és fáj.
2017. jún. 11. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kevés a vér, és nincs min csúsznia. Hagyd úgy, higy kicsit megszívja magát, vagy próbáld meg kivenni. Belehalni nem fogsz, maximum fáj kicsit. Hátrafelé kell tolni, nem pedig előre, legközelebb így próbálkozz. Akkor tedd fel a minit, ha vérzel rendesen, és a tampont után még legalább 2 ujjpercedet nyomd fel.
2017. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most húzd ki. Sajnos nem lesz kellemes. Ne vizezd be, az csak felszivja és nagyobb lesz, nehezebb kiszedni.

Nem kötelező tampont használni. Nem vagyok szűz és mégsem használok, csak ha muszáj(strand pl)

Minél jobban vérzel, annál könnyebb feltenni, mivel síkosabb vagy.

2017. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !:)
2017. jún. 12. 07:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Felejtős, én szüzn pl. nem tudtam feltenni magamnak, annyira szar volt.


Már 5 éve elék nemi életet (benne két éves szünettel), de még mindig kellemetlen néha.


De ha fel is teszed, az megszívja magát vérrel és kb. 2-3x-ára megdagad, szal kivenni mindenképp szar érzés lesz.

2017. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!