Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abba szeretném hagyni a...

Abba szeretném hagyni a fogamzásgátló tabletta szedését! Mik lehetnek a mellékhatások?

Figyelt kérdés

Szóval kb. 2 éve szedek fogamzásgátló tablettát. Az elején kb. 1,5 évig az Elizette nevű tablettát szedtem.Viszont abba hagytam mert fokozatosan elvette a libidóm. Rossz volt a közérzetem és gyakran volt hüvelyi fertőzésem. Aztán idén szeptemberben váltotta a Lindynettre. A szedése után lassacskán vissza tért a libidóm. Nagyon örültem neki. És azóta semmilyen fertőzésem se volt. Nem tudom hogy ennek köszönhető e. Hiába örültem annyira hogy újra tudom hogy mi az hogy libidó, mert 1,5 hónapja megint nem kívánom szinte semennyire se, úgy hogy úgy döntöttem hogy végleg befejezem a tabletta szedését, mert előtte minden jó volt, viszont félek hogy mellékhatások lesznek. Amit tudni kell hogy előtte nagyon szabálytalan volt a menstruációm. Ez is vissza fog állni? Egy idő után befog állni rendesen szabályosra? Olvastam olyat is hogy pattanások jelenhetnek meg. Most is van egy pár pattanásom, valószínű hogy több lesz?

Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett, de szerettem volna pontosan leírni a tapasztalataimat. Első sorban szeretném ha olyanok írnának akiknek tapasztaltak már ebben! Előre is köszönöm :)



2017. jún. 13. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Senki se tudja, mi lesz. A mellékhatások azok lehetnek, amik a betegtájékoztatóban is benne vannak.
2017. jún. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én abbahagytam április végén/május elején és nekem normálisan megjött szóval nem maradt ki. Sajna ugyanolyan mint előtte, hasfájás 10-es skálán 15 és a vér is több. De hát ez van. Nekem se volt libidóm meg amúgy se akartam szedni csak az orvos mondta. De nekem nyűg. Mindig figyelni hogy bevegyem stb..

Nem fog beállni rendszeresre szerintem. Nekem most 29 napra jött meg. Amúgy meg 24 és 27 nap között szokott váltakozni. :D Pattik lehet jelennek majd meg azért mert tisztulsz.

2017. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló. Nem orvosi választ vártam... első sorban olyantól várom a

választ akinek van tapasztalata és ha van akkor mi volt! Hasznosabb lettél volna ha nem írsz

2017. jún. 13. 15:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Másodiknak pedig köszönöm hogy írt!
2017. jún. 13. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!