Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A sima borotva helyett jobb...

A sima borotva helyett jobb az elektromos borotva ha kipattog a simától a bőröm?

Figyelt kérdés
Főleg nyáron probléma a lábamnál, hogy meleg van, és rendszeresen kipattog, pattanásos, piros lesz a bőröm. Ha leepilálom úgy jobb a helyzet, de ez nagyon időigényes, ráadásul nyáron a dög melegben nem a legkényelmesebb. A kérdésem, hogy megéri e venni egy jó minőségű elektromos borotvát? Attól is ugyan úgy kipattognék, vagy nem? Tapasztalatok? Még nem használtam olyat, ezért is kérdezem. Köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 13. 16:07
 1/4 anonim válasza:
100%
borotválkozó habbal borotválkozz, ne szappannal meg tusfürdővel, èn pl aloe verasat használok ès olyan a bőröm utánna mint a babapopsi....illetve próbáld ki, hogy borotválkozás után behintőporozod a lábad egy kicsit. ne kend be utánna krèmekkel meg testápolókkal, mert csak megfullasztod a bőröd. sztem nincs különbsèg a között hogy elektromossal vagy simával szeded e le.
2017. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elektromostol nem volt baja a boromnek. A penges hagyományos az nem jott be de nagyon.
2017. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig habbal borotválkozom, és hintőporozni is mindig szoktam, ami az elején jó, de később sajnos kipattog. De majd kipróbálom azt a borotvahabot, hátha:)
2017. jún. 13. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobban járnál, ha gyantáztatnád, vagy magadnak gyantáznád. Én mindenhol magamnak csinálom a hónomalja kivételével és egyszer sem pattogzott ki sehol. Ha borotválom befordulva nő a szőr és tiszta piros egy csomó ideig. Bugyivonalnál ráadásul fáj is ahogy nő. (21/N)
2017. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!