Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek? És miért fáj ha...

Miért vérzek? És miért fáj ha pisilek?

Figyelt kérdés
Pár napja lefeküdtem valakivel, akinek elég méretes pénisze van. Már egy jó ideje nem vagyok szűz (biztos, hogy átszakadt a hártyám), de amikor vele szexeltem elkezdtem vérezni és ha wcre ültem, akkor a vizeletem elkezdte irritalni a hüvelyemet. (Védekeztünk gumival)

2017. jún. 13. 23:17
 1/7 anonim válasza:
100%
Lehetseges,hogy fel is vagy fazva,megfazas.Aztan a merettol is lehet a verzes,nekem volt olyan hogy ra 5 percre megjott a menstruaciom is
2017. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Mekkora van neki?
2017. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Valószínű megsértette egy kicsit!Nekemiis volt ilyen ,de csak egy kis kevés és szinte el is múlt
2017. jún. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztél? Mert,ha nem össze is szedhettél akármit..
2017. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A menstruációm egy hete múlt el és védekeztünk. Az előző barátomnál nem voltak ilyen problémák, bár mondjuk az övé megfelelő méretű volt. A mostani partneremnek 23 cm és olyan vastag hogy a kezem körbe sem éri pedig nincsen kicsi kezem
2017. jún. 14. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész orvoshoz?
2017. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert csak egy nagyon kicsit vereztem es nem reg voltam rakszuresen
2017. jún. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!