Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet, hogy 5hete,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy 5hete, mióta megtapasztaltam a Gpontos "spriccelős" orgazmust, azóta orgazmus után vérzek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Eddigi életem során, szinte mindig csak maszti alatt tus

dtam csiklónál elélvezni. Talán 10-15 alkalommal volt hüvelyi orgazmusom. 5hete megtapasztaltam a Gpontos "spriccelős" orgazmust, amiről azt hittem mende-monda... Szerencsésnek érzem magam, mert aktus alatt sorozatban is képes vagyok igy elmenni, és mindig egyre nagyobb az orgazmus és a spriccelés is (amivel még barátkozom)

Viszont az első ilyen alkalommal enyhín bevéreztem. Mensi után voltam 1héttel. Majd ugyanaznap mésöbb, már ilyesztően véreztem! Ami aktus után pár perccel el is múlik. Viszont azota is, ha ilyen orgazmusom van, vagy a közelében járok, egyből elkezdek vérezni, ami már nagyon zavar!!

Amit még fontos megemlitenem, hogy évek ota, minden honapban ugyanazon a napon jön meg. 7napig szokott tartani. Most 2nappal elöbb jött meg,és összesen nem tartott 2napig. Soha nem jött még meg elöbb, és soha nem volt 7napnál rövidebb ideig meg .

Lehet összefüggése a dolgoknak?


2016. nov. 28. 21:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért utólag is elnézést kérek! :)
2016. nov. 28. 21:11
 2/4 RRR ***** válasza:
100%
szerintem,menj el a nődokidhoz,mert az nem ok,hogy vérzel ilyenkor főleg ,ha nagyon
2016. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ugy sem, ha csak akkor vérzek,ha ez a fajta orgazmusom van? Ha nincs, vérzés sincs.

Nem lehet hogy felsért ilyenkor valamit? Amit nem érzek? Vagy hogy maga az váltja ki, hogy 99%ban magam gondoskodtam eddig az orgazmusomról?

2016. nov. 28. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak spriccelős orgazmusnál van vérzés akkor lehet hogy felsértette a hüvelyfalat a párod... De ha sima orgazmusnál is vérzel akkor azonnal doki mert ez nem normális... 22 L
2016. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!