Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig normalis ha verzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normalis ha verzek aktus kozbe?

Figyelt kérdés

Parommal ugy egy honapja veszitettem el a szuzessegem akkor vereztem is egy picit,azota heti szinten 1x-2x szeretkezunk..Nagyon szuk voltam az elejen meg most is van h feszit kicsit vagy faj egy egy pozba ahol melyebbre tud hatolni..viszont meg mindig verzek aktusnal.Nem sokat de ha egy hetig nem talalkozunk es aztan ujra egyutt vagyunk mindig verzek egy keveset.Egyszer volt olyan,hogy egymas utan ket nap is egyutt voltunk akkor nem vereztem. Meglehet,hogy mivel ilyen sok idot hagyunk ki es meg nem vagyok annyira "bejarodva"? Azzal tisztaban voltam,hogy elso alkalmaknal verezni fogok de mar eltelt egy kis ido es aggodom,hogy valami nincs rendben velem,hogy meg mindig igy reagal a testem.. Orvoshoz kellene fordulnom?

21L, 25F


2017. ápr. 10. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg amikor vérzel, akkor nem vagy kellően beizgulva, így benedvesedve, vagy nem engeded el magad rendesen, esetleg tudat alatt félsz még mindig a fájdalomtól, ezért nem nedvesedsz be és nem tágulsz ki kellően.

Meg az is lehet, hogy mivel még tapasztalatlan vagy, így ha erősebben csináljátok vagy olyan pózban, akkor megsért valahol, vagy nagyon eléri a méhszájadat és azért vérzel.

Szóval engedd el magad, legyen meg a kellő előjáték is és nem lesz gond!:)

2017. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sürgősen keresd föl a nőorvost, ez egy hónap után nagyon nem természetes!
2017. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1es koszonom valaszod.:)

Nem konnyu multtal rendelkezem ezert elegge nehezen is engedem el magam ugyertve pl.hogy eddig meg nem sikerult csak csikloi orgazmust atelnem de ezen nem aggodok,hogy nem fogvaltozni :) Inkabb mindigis fajdalomcentrikus voltam de azt is igyekeztem lekuzdeni.. Nemtudom ha mondhatok ilyet de en annak ellenere,hogy nagyon elvezem az egyuttleteket eleg konnyen kiszaradok.Akkor valoban lehet,hogy ez is a gond..

2017. ápr. 10. 18:52
 4/6 A kérdező kommentje:
2es valaszolo lehet kisse rosszul irtam le a dolgokat..Nem kell temerdek vert elkepzelni..inkabb csak pecsetelek..de ez szinte mire elhagyom a haloszoba agyat mar nem is latszik rajtam.. Ezert is furcsaltam,hogy akkor felsertes vagy mas lehet..
2017. ápr. 10. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy a szúzhártya maradványai még jelen vannak és azok vérezgetnek.
2017. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező: "inkabb csak pecsetelek" "most is van h feszit kicsit vagy faj egy egy pozba"

Rakd már össze a kettőt. Ehhez nem kell atomfizikusnak lenni.

Túl nagy neked a pasid aki ezt nem veszi figyelembe.

Valószínűleg itt ott belül sérülsz és az okozza.


"Meglehet,hogy mivel ilyen sok idot hagyunk ki es meg nem vagyok annyira "bejarodva"? "

Bejáródva sosem leszel. Az, hogy egy lány vaginája milyen szűk, milyen hosszú, milyen formájú belülről, az mind egyed és nem változik.

Nem fogsz idővel hozzá tágulni. Ha eléggé felizgat és óvatosan kezdi a szexet, akkor van ideje tágulni, lazulni a hüvelyednek, hogy alkalmazkodjon, de az csak időleges lesz és nem korlátlanul. Tehát fordítsatok időt a te felizgatásodra mielőtt szexelnétek és semmi heveskedés. Csak lassan és ésszel lehet elindulni a vadabb dolgok felé.

2017. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!