Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas, görcsös menstruáció...

Fájdalmas, görcsös menstruációra valami megoldást szeretnék?

Figyelt kérdés
20 éve szedek fogamzásgátlót. 2.év szünetet tartottam 10 évvel ezelőtt. Akkor alakultak ki ezek a problémák, előtte semmi panaszom nem volt. Az újbóli tabletta szedés enyhítette a panaszokat de nem oldotta meg. Az orvos szerint nincs semmi szervi bajom. De iszonyú görcseim vannak a gyomrom és a beleim is begörcsölnek felpuffadnak, még a vállam is görcsöl meg a nyelőcsövem mindenem ilyenkor. No comment....tényleg ez van. Utcára sem tudok menni. Szörnyű....minden enyhítő ötletnek örülnék.

2017. jún. 14. 11:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De ez nem derülne ki a nőgyógyászati vizsgálat során? Ultrahangot is csináltak. Azt mondta az orvos, hogy nincs szervi bajom, és nem tud ezzel mit kezdeni. Már 3szor váltottam emiatt orvost. Egyik sem tudott segíteni. Magánorvosra sajnos nincs pénzem.
2017. jún. 15. 15:03
 12/13 A kérdező kommentje:

PCOS nálam kizárható, mert mindig napra pontosan jött meg a tabletta előtt is és a szünetében is. Plusz vékony vagyok.

Aki az espumisant írta.....azt ne vegye meg senki. Halottnak a kenet ☺

2017. jún. 15. 15:08
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem a nospa meg a flektor segít csak.

A sport nálam érthetetlen, ugyanolyan rossz volt mikor sportoltam meg mikor nem. Plusz már előtte pár nappal nem bírom a lépcsőzést se a buszhoz futást se, mert begörcsölök.

2018. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!