Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez felborult menzesznek...

Ez felborult menzesznek szamit? Szexualis elet befolyasolhatja negativan a menzeszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A baratommal fel eve vagyok egyutt,elotte is volt mar hosszabb kapcsolatom. Tobb mint fel evig nem volt senkim,ezalatt nagyon szepen beallt a ciklusom es mindig 30 napra jott meg. Nagyon-nagyon ritkan voltunk egyutt a baratommal jo ideig,havonta 1-2x mert kollegiumban lakunk es nem volt ugy lehetosegunk ra,igy a menzeszem is rendben volt. Kb marcius ota viszont gyakoribbak az egyuttletek es bar akkor meg pontos volt,marciusban es aprilisban jobban fajt az elso ket nap mint szokott,pedig amugy is gorcsolos vagyok. Majusban viszont ket nappal korabban,28 napra jott meg,es szinte vegig elenk szinu verzes volt,mar azt hittem el fog huzodni,de nem huzodott,5 nap utan a szokasos barnazas heyett pecsetelo verzessel megszunt(abban a honapban volt egy antibiotikumkuram is). Most juniusban pesig szinten 28 napra ma este megjott,pedig amugy mindig reggel szokott,de most nagyon sokat voltunk egyutt a baratommal,meg az utobbi napokban is. Ha jol emlekszem,az elozo kapcsolatomban is kicsit ideoda csuszkalt a menzeszem amikor aktiv szexualis eletet eltem,pedig azt mondjak,az inkabb beallitja. Felek hogy beteg vagyok,citologiam volt ket honapja,az rendben,uh nem volt,de a doki megvizsgalt. Marcius vege ota hajhullos panaszaim is vannak,de a verkepem is rendben,ennek kivizsgalasa folyik,illetve nyaki uh-m lesz mert erzek egy kis csomot a pajzsmirigyemnel,de az arra utalo ertek a verkepemben rendben volt. Nem tudom aggodjak-e ciszta vagy barmi miatt vagy ez normalis es a rendszeres nemi elet megzavarhatja-e igy a ciklust,mar ha ez egyaltalan megzavartnak szamit. Bocsnat,hogy hosszu es koszi,ha vegigolvassatok. 20/L
2017. jún. 14. 18:56
 1/4 anonim válasza:
Hát az aktív szexuális élet nagyon nagyon nagyon feldobja az alhas (nemi szervek: belső és külső) vérbőségét, tehát nem meglepő, ha 30 helyett 28ra jön meg, illeltve élénkebb és erősebb a vérzés
2017. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úristen, két nappal hamarabb jön meg a menstruáció, mi lesz most? :o


Semmi bajod nincsen.


20N

2017. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elsonek koszonom,masodik valaszolonak pedig..hat nem tudom,te elkezdenel-e aggodni ha mas egeszsegi problemaid is epp most jelentkeznenek es a kozel egy eve oramu pontos menzeszed is hirtelen valtana es elobb jonne meg
2017. jún. 17. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem aggódnék. Mert tudom, hogy a menstruációt rengeteg minden befolyásolja, így változhat.
2017. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!