Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Műthetnek petefészek cisztával...

Műthetnek petefészek cisztával menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Kedden műtenének elvileg, a héten kellett volna megjönnie, de még mindig késik... Jeleztem az orvosnak, aki műteni fog, ő nem akarná, de a főorvos azt mondja, hogy így is csináljuk. És ideges lett, hogy miért nem szóltam korábban, borulna akkor az egész program, stb, én meg nem mertem már emiatt új időpontot kérni. De nagyon félek, nehogy emiatt valami bajom legyen. Holnap megyek az altatóorvoshoz, abban bízom, hogy ő nem fogja engedni így...
2017. jún. 15. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha petefészek cisztád van, akkor amiatt késhet, sőt, lehet, hogy meg sem fog jönni. Mióta van ott? Azóta menstruáltál?
2017. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, mindig pontosan jön meg, most lehet, hogy az idegeskedés miatt késett, mindenesetre ma reggel jött meg, a műtétet pedig halasztottuk...
2017. jún. 19. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!