Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem vagyok olyan rosszul,...

Ha nem vagyok olyan rosszul, mint hányás során szokás, de megis hányok folyamatosan, az mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem émelygek, tudok beszélni normálisan, mozogni, tehát nem vagyok kidőlve, megis hányok negyed óránként kb. Arra gondoltam hogy elronthattam a gyomrom, vagy rosszabb esetben terhességre. Mi lehet az oka..

2017. jún. 15. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Epet hanysz? Vagy mit?
2017. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kevés az infó!Szexeltél-e védekezés nélkül?Mikor kéne megjönnie?Bàr a hànyàs,mint terhességi tünet àltalàban csak az elmaradt mensi utàn szokott jelentkezni!
2017. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem sokat ettem ma, de azt mindet kihanytam szerintem. Es ha az a kesernyés valami ami mostanaban kijön, az epe, akkor igen, azt hányok:/ Tegnap kellett volna megjonnie. Es sajnos védekezés nelkul szexelunk a barátommal.
2017. jún. 15. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Még korai a hányás a terhességhez!!
2017. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most voltam hányni megint, aztan pisiltem is egyet, es észrevettem hogy barna folyasom van. Ha ez nem lesz vér kesobb, akkor terhes vagyok? :o Koszonom az eddigi válaszokat !!
2017. jún. 15. 18:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem normális!

Ha már régóta ez megy, sürgősen hívj orvost!

2017. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha arra gyanakszol, hogy terhes vagy, csinálj egy tesztet. gondolom, ha védekezés nélkül szexeltek, nem lenne gond a gyerek, ugye?
2017. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött éjjel, szoval nem baba. De akkor megis mitől lehetett? :/ ma meg rosszabbul erzem magam mint tegnap, de nem hánytam ma még.
2017. jún. 16. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!