Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatok nagyon kevés,...

Használhatok nagyon kevés, szinte pecsételő vérzésnél tampont?

Figyelt kérdés
Holnap úszni megyek, és ez ügyben tanácstalan vagyok.
2010. máj. 18. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Arra az idore tegyel be egy minit, vagy egy mini comfortot, az szerintem meg kissebb mint a mini.

De ha vegeztel az uszival huzd is ki, es tegyel egy tisztasagit, hogy nehogy kidorzsolje a huvelyfalat.

De ennyi ido alatt nem fogja.

2010. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak ugyanazt tudom mondani, amit az első.

és sztem a többiek is csak aztfogják tudni

2010. máj. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván azért emelted ki a kérdést, mert még mindig pecsételsz (legalábbis most hirtelen nem jut értelmesebb indok az eszembe, korán van :=) ). Szerintem az úszás - már ha megint akarsz menni - idejére nyugodtan tedd be aminit, de kedden - ha addig nem múlik el - feltétlenül menj nőgyógyászhoz!
2010. máj. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem tenném, vagyis mikor utoljára ezt tettem, felsértettem a hüvelyem falát és begyulladt....szörnyű dolog, inkább halaszd el a fürdést
2010. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindig nagyon kevés a mensim, és még nem állt be rendesen és most újra megjött. És rendszeresen járok úszni.
2010. máj. 26. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!