Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha beágyazódástól van pecsétel...

Ha beágyazódástól van pecsételő vérzésem, már használhatok terhességi tesztet? És ha a menstruációm jele ez (de tényleg csak jele, mert ez nem menstruáció, vagyis már babát várok, csak picit megjött), akkor használhatom a tesztet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg rendesen tesztelhetsz!Írd meg hogy mi lett!:)
2011. aug. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egyet és szerencsére negatív lett. Most már csak azon parázom, hogy mi van, ha túl korán csináltam...Ha pedig nem vagyok terhes, akkor ugyan mitől van ez? Ha felteszem az ujjam, akkor mintha meg lenne picit nőve és folyamatosan vérzik barnásan, de annyira kicsit, hogy a bugyimon alig jelenik meg.
2011. aug. 16. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor megfog jönni!Nekem is volt ilyen volt hogy 3 nap múlva jött meg
2011. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!