Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sok jön a menstruációm...

Nagyon sok jön a menstruációm alatt. Bővebben lent használhatok tampont?

Figyelt kérdés
12-éves vagyok és most jött meg 3x de mikor a múlthónapban volt nagyon sok volt...suliba mindig átáztam már nem volt nadrágom amit feltudtam volna vennni...de most mikor megint megjött...ez a 3-dik nap és nagyon sok jön!!olyan furcsa érzés...betét szinte naponta elmegy vagy 3-4 csomag...szerintetek használjak tampont?ma sem mentem suliba mert tudom hogy átáztam volna....12 évesen használhatok tampont?nem lesz semmi bajom tőle?
2010. máj. 19. 08:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy gyenge vagy, hiszen nagyon sok a vérveszteség. Addig amíg nem juttok el dokihoz, annyit tudsz tenni, hogy nem fürdesz nagyon meleg vízben, nem is nyúlkálsz bele, mert ezek fokozzák a vérkeringést. Ne erőltesd meg magad, pihenj addig és igyál sokat. Mivel sok vért és vasat veszítesz, egyél céklát, vörös gyümölcsöket, kesudiót, aszalt barackot, fügét, ha nem 12 lennél, mondanám hogy igyál egy pohár bort.:D
2010. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hú ez rengeteg vér. Nagyon sajnálom, hogy így megvisel Téged a menstruáció! Minél előbb muszáj elmenned orvoshoz! Ne félj, a nőgyógyász nem azért nézi a puncid, mert rosszat akar! De segíteni csak úgy tud, ha megvizsgál! Le kell győznöd a szégyenlősséged a saját érdekedben! Ne félj semmitől, nem fog Veled semmi rosszat csinálni a doki! Tiszta szívből kívánok Neked, és a hasonló helyzetben lévő Lányoknak, Hölgyeknek kiváló egészséget és minden elképzelhető jót!!!
2010. máj. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
voltál a dokinál ...és mit momdott ???érdekelne mert az egyik barátnőmmel is igy van ...
2010. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!