Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két napja viszket a nemi...

Két napja viszket a nemi szervem belűlről. Nem tudom mi lehet ez. Nem fáj meg semmi csak viszket és ilyenkor utána ég. Pisiléskor nem csíp. Nemtudom mi lehet ez, nőgyógyászhoz meg csak hétfőn tudok elmenni. Nagyon félek valaki hallott már ilyet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem Gomba vagy valamilyen fertőzés. Jól teszed , hogy elmész! Nem kell félned semmitől majd a nőgyógyász elmondja mit kell csináni és minden rendben lesz.
2017. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De előtte nap kijöttek a melegtől a kiütéseim az nem lehet hogy talán attól? Vagy talán mosópor váltástól? Ajj nagyon félek hogy elkaptam valamit
2017. jún. 17. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem hinném,hogy belül viszketne kiütestől vagy mosópor váltástól,ne parázz nőgyógyász elintézi pikk-pakk.
2017. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez biztosan fertőzés lesz. Ne aggódj, a doki gyorsan kikezeli.

20N

2017. jún. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fehér összeállt folyásom van.. Holnap megyek orvoshoz.. De félek hogy elkaptam valamit sosem volt még semmi ilyenem.. Ez annyira ciki..
2017. jún. 18. 11:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, rengeteg nő kap el fertőzést. Nem olyan nagy katasztrófa ez, ahogy te beállítod.
2017. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!