Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csinálják ezt a nőgyógyá...

Miért csinálják ezt a nőgyógyászok?

Figyelt kérdés

Számos helyről hallottam már, hogy az orvosuk kijelentette, hogy nem eshet teherbe, vagy kevesebb mint 1% esely van rá, viszont utána viszonylag hamar teherbe estek.

Miért mondják ezt, miért keserítik el a nőket, amikor sok esetben nincs igazuk, hogy tudják kijelenteni, hogy soha nem lehetsz terhes?

Engem ez kiakaszt.


2017. jún. 18. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ezt én enyhe szadizmusnak gondolom... hisz ha nem 100% , igen minek mondják... max felvethetnék , hogy kicsi az esély,de lehetséges.... kiborít...
2017. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem hülyeség, onnantól nem görcsölnek rá, ha lesz gyerek, akkor lesz, ha nem, az orvos megmondta.

Most az miért jobb, ha azt mondja, van rá kb. 1% esély és hitegeti a pácienst, aki meg aztán háborog, hogy de az mondta van esély, közben a gyerek meg nem jön össze?

2017. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pàr nő teljesen kiborul és összeomlik, ha ayt mondjàk nekik hogy nem lehet gyereke... jobb rgy idegronccsal, depressziósan élni mint egy hónapban pàr napig lelket önteni bele!?
2017. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ha nem 100%-ig b biztosak benne, akkor mi jogon mondják ezt a páciensnek?
2017. jún. 18. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Így a 2 modnatból miért csak az elsőt sikerül elolvasni és értelmezni?
2017. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!