Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruálok tegnap jött meg....

Menstruálok tegnap jött meg. Nagyon fáj a hasam már vettem be gyógyszert (algoflex M-et, nospát) és nem használ mit csináljak? Sagitség.14 éves vagyok

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem rögtön hatnak, mikor vetted be őket? Amúgy meg ne vegyél be összevissza mindent csak úgy, kérdezd meg anyukádat hátha ő jobban ismer téged, és biztos segít. Ha ezek nem használnak, akkor érdemes más gyógyszert is megpróbálni majd, pl. Nurofen-t vagy Seractil-t. Másik lehetőség: a meleg oldja a görcsöket, attól picit elviselhetőbb lesz a fájdalom, pl rakj egy párnát a hasadra, vagy pokróccal tekerd körbe magad.
2017. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 2 szem algoflex forte 2-3 órás szünettel a kettő bevétele között mindig segít! Ha ez rendszeres és minden ciklusodnál így van, érdemes lenne egy orvoshoz elmenni, ez nem jelenti feltétlen azt hogy meg is fog vizsgálni, csak beszélgettek. Kérdezhetsz tőle és ő is fog tőled, hogy megismerd saját magadat és a tested működését.
2017. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Vannak kifejezetten menstruációs görcsoldók, emellett a gyógyszertárban elmondod hogy mik nem használtak, és majd fel fogják sorolni, hogy még milyen lehetőségeid vannak
2017. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!