Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha menstruáció...

Mit csináljak, ha menstruáció alatt álmomban folyton kaparom magam ott lent?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés, hogy ezt automatikusan csinálom és reggelente rettegve pillantok a kezeimre, hogy vajon hogy néznek ki, és vajon hová kentem még. Duplán rossz, hogy még kollégista is vagyok... Bocsánat ha kissé undorító. Valakivel volt már hasonló, esetleg valami tanács? Ha lehet azon kívül, hogy használjak tampont.

2017. jún. 12. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
aludj hátrakötözött kézzel
2017. jún. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aludj egyberészes pizsamában
2017. jún. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez mar a kezdetektol igy van?Es nap kozbe is ugy erzed,hogy oda kellene nyulnod?Gondolom a betet vagy a megszaradt ver irrital es azert csinalod.Vagy nincs valami baj a punciddal?Nekem szokott fajni es olyankor odateszem a kezem,de van,hogy csak az tunik fel,hogy ott a kezem pedig meg semmit nem erzek.
2017. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!