Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nálatok hány éves korban...

Nálatok hány éves korban kezdődtek a változókori tünetek? Milyen panaszaitok voltak? Utána mennyi idő múlva maradt el a menstruáció?

Figyelt kérdés
Menopauza

2017. jún. 20. 06:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A családban 53-54 éves korban. Utána 2-3 éven belül elmaradt teljesen.
2017. jún. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Anyukám 50 éves és egy éve van hogy késik egy két hónapot neki, de továbbra is menstruál.
2017. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem sajnos 41-42 korban egyik napról a másikra leállt. Ennek már 6 éve. Nem tudják az orvosok miért mert nem genetika, Anyunak és Nővéremnek sokkal később volt.
2017. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3: És más tüneted nem volt?

Ennek én örülnék, mert nem kéne védekezni.:)

2017. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Illetve nem tudom, a peteérésed is leállt?
2017. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem örültem neki, lelkileg nagyon rossz volt, mert pont akkor még vállaltunk volna egy 3. gyereket is. De mindegy így alakult. Igen valószínű, hogy a peteérésem is leállt, mert az FSH-m is nagyon magas volt meg a progi és ösztrogén szintem meg nagyon alacsony. Viszont a posztmenopauzás állatpot nem egy leányálom, nem voltak hőhullámaim, de azért most már érzem, hogy "öregszem" (csontozat stb).
2017. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De azért próbálkoztatok tovább és nem jött össze a baba?
2017. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, végül is a próbálkozás annyiból állt, hogy nem védekeztünk. Még az elején elmentem orvosokhoz és mondták, hogy már nem lehet gyerek, csak donortól. Aztán elengedtem ezt a témát. Viszont ott mondták azt is, hogy nagyon sok 30-40-es nő küszködik petefészek kimerüléssel (mert nálam is erről volt szó), én azért mondom mindenkinek (kapok is a pofámra ezért :-) ha megteheti szüljön mielőbb. Mert visszahozni ami már elment nagyon nehéz. Nyilván kivétel mindig van, de az nem én voltam/vagyok :-)
2017. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

8: Hát azért kapsz a pofádra, mert nem csak ez az egy ok van, ami miatt nem jöhet össze, és a többi ok sokkal fájdalmasabb, tragikusabb ok, és nem tehet ellene az ember semmit.

Pl. szexuális élet/párkapcsolat hiánya, elvesztett szerelmi partner, elvesztett gyerek, sorozatban elvesztett sok szerelmi partner, sorozatban elvesztett sok gyerek, nem vágyik rá az ember, más kötelezettségei vannak, ami mellett nincs energiája, lehetősége rá, stb. Ilyet kiejteni emiatt az ember száján, hogy szüljön mielőtt, tényleg elég nagy érzéketlen taplóság.

2017. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

#9 szinte már vártam valaki okoskodását, és lám itt van:-) Azért írtam hogy "ha megteheti" (és nyilván akarja is) és nem akkor ha NEM. Szövegértelmezés!!!

Munkámból adódóan rengeteg ilyen nővel találkozom, de mindenkinek más sors adatik meg, és mindenki a saját sorsa kovácsa (szerencsés esetben!!!!!!)

2017. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!