Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészséges vagyok? Ez normális?

Egészséges vagyok? Ez normális?

Figyelt kérdés

Tavaly januárban megjött, majdnem egy évig normális volt, majd fogyókúra miatt (49 kgról 43ra fogytam) kimaradt öt hónapra. Most májusban megjött normálisan, ám azóta nem jött meg. 3 naoja volt barnázásom, ám tegnap óta az is elmúlt. Most a 30.napon vagyok és nem jött meg, nem érzek semmit. Normális? Meg fog jönni?



14L



2017. jún. 19. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális. Egyrészt, mert fitala vagy, ilyenkor még nem áll be rendesen, egyszer megjön, egyszer nem. Másrészt, mert vékony vagy. Én is az voltam mindig is (bár én nem fogyóztam, örültem ha híztam), de 45 kg alatt nekem nem jött meg és kb. 16-17 évesen állt be rendesen, vagyis pontosabban így se tökéletesen pontosra, de azért több hónapos kimaradások akkor már nem voltak, csak az első 2 évben
2017. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem normális, mert éhezel. Tessék hízni!
2017. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hízzál vissza, sovány vagy! Nem csoda, hogy a menstruációd is abbamaradt.
2017. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy egészséges, ezek anorexiára és testképzavarra utalnak. 49kg-ról nem kellett volna fogynod, fogyókúráznod meg pláne nem kéne, ezért késik.
2017. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már visszahíztam 47-re, és stresszes időszakom is volt májusig. Májusban megjött, most miért nem? Lehet az osztálykirándulás zavart be?
2017. jún. 20. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy zavar be az osztálykirándulás. :D 14 éves vagy, ennyi itt a gond. Hízzál szépen 50 kg fölé.
2017. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

:)

2017. jún. 20. 14:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg...
2017. jún. 25. 00:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Hízzál még egy kicsit. :) És ne legyél türelmetlen. Idő kell a szervezetednek.
2017. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!