Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedhetem tovább a fogamzásgát...

Szedhetem tovább a fogamzásgátlót, hogy ne nyaraláson menstruáljak?

Figyelt kérdés

Hallottam valahol ilyet, hogy plusz egy heti adagot be lehet szedni, és akkor annyival eltolódik. De nem tudom, mekkora a kockázata. Van ebben tapasztalatotok?

Amúgy nem annyira érdekelne, de vadkemping és tengerpart szóval...



2017. jún. 19. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát most is szeded már a tablettát?
2017. jún. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a tájékoztatóját. Nem mindegyiket lehet egy héttel tologatni. Az enyémet például úgy lehet eltolni, hogy szünet nélkül beszedem a következő levelet. Ennek az a kockázata, hogy bármikor jelentkezhet áttöréses vérzés. Szóval szerintem jobb, ha nem bolygatod.

20N

2017. jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. jún. 20. 07:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes inkább kettő levelet beszedni mert akkor lesz egy csonka leveled ami max pótlásra lesz jó.

Nekem tavaly volt hogy nem tartottam szünetet, hát fájt a hasam mintha megjönne és kevesebb vérezgetés de volt...

2017. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Na jó én most égtem ki! Hallod Szerintem vagy már felnőtt! Én jobban tudok a fogamzásgátlókról mint te pedig csak 15 éves vagyok! A fogamzás gátlóknak az a lényege hogyha volt egy kis közösülés akkor meggátolja a spermiumok útját és elpusztítja őket. A mensi az ugyan úgy meg fog jönni ugyan abban az időpontba nem fogja a mensit meggátolni csak a spermiumok hamarabb meghaljanak ennyi! Nem lehetsz ilyen!
2017. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a fogamzásgátló nem gátolja meg a spermiumok útját, nem is öli meg őket. Menstruáció sincs fogamzásgátló szedése alatt, azt megvonásos vérzésnek nevezzük, és semmi köze a menstruációhoz. A spermiumok nem halnak meg hamarabb arról, hogy fogamzásgátlót szedsz. Igazából amit írtál, az egy az egyben baromság.
2017. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös, kösz, ez jó volt :D
2017. jún. 21. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!