Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki mondana nekem olyan...

Valaki mondana nekem olyan gyogyszert amivel elore tudom hozzni a menzeszem?

Figyelt kérdés
Nem jott meg meg a havi ciklusom! Julius 1-8. -ig megyek nyaralni és meg juniusba nem jott meg. Holnap mar meg kene jonnie vagy esetleg holnap utan. Mert ha akkor nyaralaskor lesz meg. Es nagyon nem szeretnem. Valaki nemtud, mondana nekem olyan gogyszert amivel elorelehet hozzni?! A hazipraktikakat tudom. De gyogyszerel jobb lenne.16 eves vagyok. Es nem szedek fogamzas gatlot. Segitseg! 😦Norcolutot emlitette anyukam. De nem volt benne biztos h az jo erre. Utana neztem de nem talaltam semmit.Nagyon megkoszonem aki segitene.

2017. jún. 21. 22:23
 1/4 anonim válasza:
0%
Citromlé. Nem magában, hanem pl citromos víz, limonádé. De sok citrommal. Használ! :)
2017. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ah koszonom. Kiprobalom. Azt hittem az elhuzzasra van. De megprobalom.
2017. jún. 21. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:

A citromlé baromság. :D Mégis hogy hatna a hormonjaidra egy kis ital a gyomrodban? Hülyeség emiatt gyógyszert bevenned 16 évesen. Aztán meg majd jössz ide sírni, hogy teljesen felborult a ciklusod a gyógyszer miatt... Még azt írod, van 1-2 napos a mensiig. Akkor meg nem értem, mit aggódsz rajta már most. Az aggódás nem segít, attól is késni szokott.

20N

2017. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretnék ugy nyaralni menni hogy megvan.De mar vettem be gyogyszert. De meg mindig nem jott meg. Ugy hogy nagy valoszinusegel nyaralason beteg leszek.
2017. jún. 26. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!