Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedtem szedek,...

Fogamzásgátlót szedtem szedek, az utolsó gyógyszert október 19 vettem be, de még azóta sem jött meg a menzeszem. Szerintetek ez terhesség?

Figyelt kérdés
nem is kezdtem el így az újabb havi adagot. A gyógyszer szedése alatt 2 napig volt áttöréses vérzésem , ami már többször előfordult, a gyógyszerszedést megelőzően is. Múlt hét közepén teszteltem de negatívot. 2 gyerkőcöm van már. Tüneteim Sokszor fáj szinte minden nap a petefészkem és a derekam, múltkor éjszaka felkeltem hogy hányingerem van és hánytam is, de melleim nem feszülnek mint előző terhességeknél. Dokihoz csak jövő hétre kaptam időpontot, szerintetek ez terhesség, vagy esetleg valami más bajom lehet? Várom segítő válaszaitokat, esetleg hasonló tapasztalataitokat! Előre is köszi
2015. nov. 3. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
dokinak mondtad a helyzetet? csodálkozom, hogy nem fogad soron kivül
2015. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy az, vagy post pill amenorchea
2015. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedeves második válaszoló az mit jelent pontosan?!
2015. nov. 3. 14:09
 4/12 anonim ***** válasza:
a pecsételő vérzés gyogyszer közben azt jelenti h nem megfeleő a gyogyszer,nem véd rendesen.csinálj egy tesztet,mert igy simán lehet baba is akár
2015. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

És most akkor voltál is együtt a pároddal, vagy csak szimlpán jönnek a tünetek?

Egyébként nagyon aranyosan fogalmazta meg egyik eü-s rokonom, h szegény testünk, egyik nap még megtiltjuk neki a gyerekvállalást, beszabályozzuk a mensit, másnap meg már elvárnánk, hogy mindent csináljon flottul, problémamentesen. Vissza kell állnia, méregtelenítődni, felszabadulni.

2015. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Félreértesz vagy lehet én írtam rosszul, de csak azért nem kezdtem el szedni a gyógyszert mert nem jött meg a 7 nap szünetben, és ha baba van a dologban nem szeretném a gyógyszerrel mérgezni.
2015. nov. 3. 14:54
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként voltunk együtt többször is, aktív életet élünk ilyen téren.
2015. nov. 3. 14:54
 8/12 anonim ***** válasza:
En ugy tudom akkor is folytatni kell a gyogyszert ha nem jon meg.De lehet en tudom rosszul.Mikor teszteltel utoljara?
2015. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Erről nincs információm... de lehet igazad van!
2015. nov. 3. 15:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Hasznalati utasitasban keresd asszem az enyemben igy van.Azert tesztelj ujra,hogy megbizonyosodj nem-e megis terhes vagy.
2015. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!