Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Márciusban megyek életem első...

Márciusban megyek életem első versenyére. Már most rettenetesen izgulok. Tudnátok valami stressz levezetőt mondani, illetve lámpaláz ellen valami ötletet!?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 21:13
 1/4 anonim válasza:
Gondolj másra. :)
2014. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis stressz még jól is jöhet! Amúgy a jó végkimenetelre kell ilyenkor gondolni.
2014. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 czifa botond válasza:
Ha a Mátyás tudósaira mész, találkozunk! Ne izgulj, izgulás helyett inkább készülj! Minél jobban készülsz, annál jobban múlik a lámpaláz!
2014. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
harmadik! ez nem igaz. én hónapokon keresztül készültem az országos döntőmre és iszonyatosan izgultam, és vagy ezért vagy nem már a táv felénél folytak a könnyeim mert tudtam hogy nem lesz elég jó az eredmményem. a végén összeestem éss alig voltam magamnál, utána az használt hogy szőlőcukrot tömtek belém
2014. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!