Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van közvetlenül mestruác...

Miért van közvetlenül mestruáció után hüvelygombám?

Figyelt kérdés
Már nem ez az első hónap hogy mikor az utolsó napokban járok ég és viszlet odalent. Ilyenkor nem is vagyok együtt a párommal és még is valahogy sikerül előjönnie. Miért?

2017. jún. 22. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert sosem múlik el. Nincs rendesen kikezelve.
2017. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki kell kezelni téged és a párodat is!
2017. jún. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A párom is kezelve volt krémmel. Én kaptam gyógyszert amit 3 naponként kellett bevennem meg a páromnak is meg kaptam kúpot. Utána nem ia volt probléma de most miután elment a menstruációm megint jelentkeznek a tünetek s már agyon elegem van :(
2017. jún. 23. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, és mondd, hogy neked és a párodnak is írjon fel valamit.
2017. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tampont használsz? Fehérneműk ki lettek fertőtlenítve? A műszálas fehérnemű, főleg a tanga ebben a meleg időben különösen képes visszafertőzni ha nem lett 90fokon kimosva de van amelyiken ez sem segít sajnos és jobb kidobni. Nekem is volt olyan bugyim amit ha felvettem visszatért... hiába a mosás.

Cukrot, fehérlisztet kerülöd? Ez a táptalaja és érdemes ilyenkor diétázni illetve immunrendszert erősíteni pl kasvirág cseppel, kapszulával.

2017. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!