Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől tényleg újra előjöhet a...

Ettől tényleg újra előjöhet a hüvelygombám?

Figyelt kérdés
Oké, lehet teljesen ostobának fogtok gondolni, de én is csak hallottam (állítólag xyz-nek ez volt a baja, de számomra ez elég furcsa). Szóval szeretkeztünk a párommal (90%-ban gumiban, de most nem) és újra előjött a hüvelygombám. Ez tényleg lehet azért, mert neki vannak 'természetes baktériumai', ami számomra nem természetes? És így reagált rá a testem? (Voltam már többször nőgyógyásznál ilyen ügyben, feltételezem, hogy a hüvelygomba a ludas megint...), vélemény?
2017. márc. 24. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy neki se " termeszetes" bakteriumai vannak, amivel oda vissza pinpongozzatok egymast kozt a bakteriumokat.

talan ot is kezelni kellene.

2017. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő fertőzött vissza.
2017. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő is kezelve volt:) de azért köszönöm a válaszaitokat!
2017. márc. 24. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a helyi hatású szerek semmit nem érnek. Kérjetek szájon át szedhető gyógyszert.
2017. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Számomra abszolút bevált a helyi kezelés, de akkor lehet, hogy a páromnak nem.
2017. márc. 24. 19:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként akkor a kérdésben fellelhető feltételezés számotokra (is) eléggé irreális? :D
2017. márc. 24. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel a sperma miatt változik a hüvely természetes pH értéke, ez okozhat fertőzést.
2017. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hüvelygombát nem baktériumok okozzák, menjetek el a bőrgyógyászatra és csináltassona doki krnettenyésztést mindkettőtöknél
2017. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!