Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egesz nap fajt a hasam alul....

Egesz nap fajt a hasam alul. Ez normalis? 13/L

Figyelt kérdés
Ma eszrevettem,hogy tompan faj a hasam alul. Eleg kellemetlen,es nem tudom mitol lehet. Mas tunetem nincs. Lehet,hogy meg fog jonni? Eddig nem tapasztaltam ilyet,soha nem fajt a hasam mikor/mielott megjott.
2017. jún. 24. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Igen lehet.
2017. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Nem mindig jön meg egyformán. Van, hogy észre sem veszed és van, hogy egész nap fetrengsz a görcsöktől. Mindenesetre, ha nagyon fáj és nem biztos, hogy a menstruáció miatt, akkor felkereshetsz egy orvost. Ha csak kellemetlen, hogy fáj, akkor egy melegvizesfürdő, torna vagy bő folyadékfogyasztás szokott segíteni.
2017. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
46%
Igen, nagy valószínűleg lehet meg fog jönni. Mivel még elég fiatal vagy (nem sértésből) még nem biztos, hogy volt ilyen tapasztalatod. Semmi bajod nem lesz csak lehet néha majd be kell szedned menstruációs görcsök elleni tablettát. Nem lesz semmi baj. :)
2017. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!