Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet helyettesíteni a...

Mivel lehet helyettesíteni a tampont? és vizbe is jó?

Figyelt kérdés

megxyek nyaralni és meg fog jönni...de nincs most itthon tampon és nem is megyek addig olyan helyre és arra lennék kivncsi hogy mivel lehet helyettesíteni...a vatta tényleg jü??? nekem itthon korong alaku vattám van az is jó?

előre is köszi a válaszokat

15/l



2017. jún. 24. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Csavard össze, mintha tampon lenne, de vigyázz sűrűbben kell cserélned!
2017. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig muszáj lesz olyan helyre menned, ahol tudsz venni. :)
2017. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki az intimtölcsért.
2017. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és ha vattát használok az nem fog felcsúszni??? és vizbe is jó???
2017. jún. 24. 23:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy vattát tegyél már a hüvelyedbe! Úgy át fogsz ázni pillanatok alatt, hogy el se hiszed. És mégis hogy szeded majd ki? Legyen eszed, ne dugdoss be oda mindent... Tampont vegyél. Vége a sulinak, időd bőven van elmenni egy boltig.

20N

2017. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de hétfőn utazok
2017. jún. 24. 23:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor siess! :) Vasárnap is van bolt egyébként. De még utazás előtt, vagy közben, vagy utána is tudsz vásárolni. Mikor indultok? Spar, tesco, meg úgy kb. az összes bolt 6-kor nyit, indulás előtt belehet oda ugrani, de szerintem menet közben is belehet kanyarodni az egyikhez.


Az egyik szülőnek, akikkel mész, szólj, hogy szükséged van rá! Akármelyikről van szó, hidd el, megfogja érteni, hogy ez kell neked.

2017. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ne csláddal megyek..zenetábor lesz..és horvátországba együnk..
2017. jún. 24. 23:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Oh, így már értelek! Mikor indultok egyébként? Nincs a környéken 0-24es bolt, kisbolt? Szerintem ott is lehet kapni. ( Én ott még nem vettem ilyent, így nem vagyok benne biztos. ) Megy olyan lány is, akivel vagy olyan jóban, hogy megkérd, hozzon pár darabot neked?
2017. jún. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
7 kor indulunk...és mindenkivel jóba vagyok de ők még nem használnak...és kisbolt van de én még itt nem láttam ilyeneket
2017. jún. 24. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!