Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasznalhatok ennyi evesen...

Hasznalhatok ennyi evesen tampont? 15l

Figyelt kérdés
2017 marcius vegen jott meg eloszor. A betetet nagyon utalom mert mindig olyan lesz a bugyim, a nadragom, a szoknyam. Szoval utalom!! 15 evesen hasznalhatok mar tampont? Es igazabol felek is egy kicsit tole

2017. jún. 24. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Elvileg igen, mert ez nem korfüggő, de ennek is vannak hátrányai. Pl. csak akkor használd, ha erős a vérzésed, különben elég kellemetlen lesz kiszedni. Félni nem kell tőle, hozzá fogsz szokni.
2017. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, használhatsz.
2017. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Válassz először kisebb méretűt (pl. Ob mini) és óvatosan helyezd fel. Illeszd a hegyét a hüvelybemenethez és óvatosan told fel tiszta ujjal. Ha nehezen megy, feküdj le és próbálj lazítani közben.


Figyelj rá, hogy a kék zsinór kilógjon, és használj tisztasági betétet! Cseréld rendszeresen, erősebb vérzésnél akár pár óránként, ha gyengébb, akkor is maximum 6 órát legyen bent!


Én éjjel betétet szoktam használni, ha tampont, akkor azért "csalok" vele mert nem kelel fel külön cserélni, igaz, éjjel kevesebbet is vérzik az ember.

2017. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha mindig mindened olyan lesz, akkor valószínűleg nem jól használod, vagy túl kevésszer cseréled a betétet.

Egyébként használhatsz tampont.(Viszont azt is körültekintően használd, és ne éjjel-nappal állandóan!)

2017. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 11 vome es hasznalok
2017. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!