Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha napi 7-8 liter vizet...

Baj ha napi 7-8 liter vizet iszok meg?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok, 173 centi 69 kg. Pincerkent dolgozok szoval sokat rohangalok nap mint nap, meg dietazok is tehat a sok viz fontos. Nem faj a vesem meg semmi de felek, hogy ez sok. De erzem, hogy kell, es pisilni sem 5 pecenkent jarok, hanem normalisan.
2017. jún. 26. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok.

Vércukrodat vizsgálták már?

Mert a diabétesz egyik fő tünete a mértéktelen folyadékivás.

2017. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mostanaban nem. De egyik tunete sem jelentkezett, raadasul mar vagy fel eve iszok sok vizet, miota elkezdtem egezsegesen elni. Semmilyen mas folyadekot nem iszok, raadasul nem kivagyok szaradva hanem csak szomjas vagyok, foleg a munkaban ahol egesznap rohangalok
2017. jún. 26. 10:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy megvan az 7-8 liter? Oké, nyáron izzad is az ember, úgy is veszít folyadékot, de szinte kizárt, hogy ennyi ivás mellett te normál időközönként jársz pisilni, és ödémád sincs sehol.
2017. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában 5-6 litert én megiszom Naponta, de ez nőhet a körülményektől. Nem gondolom, hogy káros lenne. Nekem sincs semmi bajom, pedig nagyon régen így élek. 50f
2017. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egész nap 10-12 órákat rohangálsz, akkor annyira nem sok. De biztos megiszol annyit? Elég lenne 3-4 liter bőven.
2017. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Valtozo amugy, tegnap 7 siman megvolt! :D pedig nem kell 5 percenkent wcre mennem, sot ejszaka se kelek fel, hogy pisilnem kene(bar este mar nem iszok annyit) koran is kelek amugyis, szoval van idom ennyi vizet betermelni, de ha itthon vagyok ilyen "pihi napon" akkor 3-4 max 5 liter van meg. Szoval ez fugg attol, hogy mennyit mozgok. De volt mar, hogy a 8 is megvolt. Bocsi rosszul dofalmaztam a kerdest :) de heti 5 napot melozok, akkor 7-8kozott szokott lenni. Mindig 2 literes uveget viszek a munkaba onnan tudom, hany litert ittam meg
2017. jún. 26. 10:39
 7/15 A kérdező kommentje:
Fogalmaztam*
2017. jún. 26. 10:40
 8/15 anonim ***** válasza:

1. Akár rendben is lehet adott körülmények között a 7-8 l...

2. Viszont egy teljes laborvizsgálattal, könnyen ellenőrizhető lenne, hogy van-e teendőd a vízfogyasztásod mennyiségét illetően

3. Reméljük a legjobbakat (aztán, ha esetleg csináltatsz laborvizsgálatot és úgy gondolod, kiírhatod a fejleményeket, hogy okulhassunk)

2017. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen melegben nem vészesen sok az a 7-8 liter, de azért egy vérvételre elmennék a helyedben.
2017. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvos ma, labor holnap! A cukor alattomos, pont az a lényege, hogy nincs tünete.

Mért diétázol? Nincs rá okod.

2017. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!