Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok-Nők! Mit tehetnék,...

Csajok-Nők! Mit tehetnék, hogy megszűnjön?

Figyelt kérdés

Tegnap este fürdés közben leborotváltam az intimrészem, elöszőr.

Vannak helyek ahol kipirosodott ki is pattagtam egy kicsit, es viszkető-szúró erzetem van. Ez mitől? A kicsi szőr szúrna már? Mit csináljak vele? Illetve ilyen kicsi sötét "pontok" vannak, ami ugye a szőr ahogy kezd kinőni.. hogyan tudom úgy leszedni, hogy még az nap este és már másnap ne legyen ilyen?

Minden ezzel kapcsolatos tipp, tapasztalat, módszer érdekelne! Amit nem is irtam de érdemes tudni ezekkel kapcsolatosan azt is írjátok le nekem, hasznos lehet! Köszönöm!😗

L


2017. jún. 26. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, másnapra már nőni fog, szóval azzal nincs mit tenni, a szőr ilyen természetű.

Viszont a borotvát és a szőrtelenített területet is fertőtleníteni kell a gyulladások, fertőzések elkerülése végett. Alkohollal legjobb.

2017. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy látszódjon a szőr vége, gyantáztatni kell menni. A borotvától látszódjon fog.

Kéne be körömvirágkrémmel, az enyhíti a pirosságot.

20N

2017. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hideggyanta(amit ugye már készen kell venni, nem pedig te kened vel, csak kér lap közé van "téve") használ nemiszorzetnél? Mert nekem is már nagyon zavaro.
2017. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!