Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Jennifer Aniston...

Segítség! Jennifer Aniston fóbiám van, mit tehetnék, hogy megszűnjön?

Figyelt kérdés
Egész nap attól rettegek, nehogy meglássam a tv-ben, vagy az újságban. Ha mégis, akkor mindig sírok, de volt már, hogy pánikrohamot kaptam. Nem tudom, hogy mitől alakult ki, még kisgyerek koromban kezdődött az egész, de mostanában súlyosbodott, rémálmaim is vannak, és egyre többször az érzem, hogy figyel engem... Segítsetek, mit tehetnék, hogy ez elmúljon? Utálom azt a nőt, meg ezt az egészet, nagyon ciki!

2013. jún. 2. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mindig azt képzelem be, hogy egy kacsa figyel valahonnan...:D
2013. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne nézz gagyi tv-t, ne olvass bulvárlapokat, hidd el, van élet ezeken kívül is! Én majd' 3 éve nem találkoztam vele, de otthon vagyok a napi hírekben, közéleti eseményekben és mindenben, ami lényeges :)
2013. jún. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lencsefőzelék ***** válasza:
Na ez az, nem kell tévézni meg szennylapokat olvasgatni, és nem fogsz találkozni vele. Én csak akkor látnám, ha letöltenék egy olyan filmet, amiben játszik, na de ilyet meg nem teszek... :)
2013. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
,,egyre többször az érzem, hogy figyel engem..." Megnyugtatlak ez a veszély nem áll fenn! Inkább őt figyelik az emberek...Tudnám, hogy miért?! Én is "rosszul" vagyok tőle!
2013. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1-esnél a pont

:oooooo

2013. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rég röhögtem ilyen jót:DDDDD
2013. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg Angelina Jolie fóbiám van, alig várom hogy meglássam főleg a rossz, félresiklott életű kislány szerepekben (pl. Gia, Észvesztő)...jajj, mit csináljak, mert Brad Pitt elhalászta előlem :)
2013. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rossz kategóriába írtad be a kérdést! Ez humor! :D
2013. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!