Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltatok már olyan orvosi...

Voltatok már olyan orvosi vizsgálaton ahol jobban le kellett vetkőzni mint azt gondoltátok volna? Ha igen hol és miért?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 09:13
 1/10 anonim válasza:
79%
Nekem a háziorvosom (gyerekorvos,14 éves vagyok,lány) szerintem kissé bunkó,jó a humora,jó orvos. Ez alatt azt értem nem töm antibiotikummal.DE nála mindent le kell venni csak a bugyi maradhat. Mikor azt monda vegyem le a melltartót igen zavarba jöttem. Azt mondta "Akkor hordj melltartót ha már két gyereket szoptattál". Tudom,hogy orvos és sok ilyet látott,de pont az én korosztályom talán a legszégyenlősebb. Azóta igyekszem elkerülni a dokit. :D
2017. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

#1 A házidokinál nekem is le kellett venni a melltartót, bár nem értem, hogy a nadrágot nálatok miért kell levenni. Nálunk csak derékig kellett vetkőzni, hogy normálisan meg tudjon hallgatni. Már felnőtt orvoshoz járok és nála még a pólót sem kell levenni. Benyúl és úgy hallgat meg.


Nekem az endokrinológusnál kellett bugyira vetkőznöm. Nagyon rossz volt.

2017. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Volt már ilyen... és én is szégyenlős vagyok, a mellem miatt különösen, nekem gyerekszülés nélkül is lóg...
2017. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Elég sok a "kiváncsi" férfi orvos, nekem kb 40 éves koromig szinte mindig félmeztelenre kellett vetkőznöm, érdekes azután egyre kevésbé, most 50 évesen meg szinte soha. Azért ez ugyebár nem lehet véletlen.
2017. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Előzőhöz csatlakozva, nekem is vannak rossz tapasztalataim, de nem tudom hogy lehetne ezt elkerülni. Szerintem sehogy.
2017. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Keress másik orvost. Ezeket a perverzeket jobb kerülni.

Az ortopedusnak esetleg fontos hogy hátulról lássa a lábad és gerinced, medencéd mozgását járár közben.

Háziorvosnak a hátad legyen szabad felület de ahhoz nem kell feltétlen teljesen levetkezni...

2017. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Akkor mit szóljanak a kamasz fiúk ,elmennek egy sima iskolaorvosi vizsgálatra és felszólítják őket vetkőzzenek pucérra a dokinő,meg asszisztens előtt.Megnézném a kedves szülőket ha a tini lányoknak 2 férfi(orvos,asszisztens pàros)előtt kellene meztelenre vetközniük iskolába azt is hagynák.
2017. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Dokinak lenni jó :-D
2017. júl. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Voltam, bár ez itt gyenge sztorinak tűnhet.

Egyszer egy munkahelyi belépésnél volt úgy, hogy totát afféle komolytalan, csak rádnéz és pecsétel típusú dolognak tűnt először, hogy kb 2 perc és végzek. Behívnak, és közlik, hogy vetkőzzek le alsónadrágra. Nyomatékosan, hogy a zoknimat is vegyem le. Na ez érdekes volt úgy, hogy előtte úgy hallottam, hogy még vérnyomást se mérnek, csak megkérdezik, hogy van-e panasz, pecsét és kész.

Na ezzel szemben ott kellett állnom a doki előtt gyakorlatilag majdnem meztelenül, mert a gatyón kívül nem volt rajtam semmi.

2018. márc. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy faluban vagy kisvárosban elég nehéz másik dokit találni. Csoda ha van orvos az meg még nagyobb csoda ha még nincs 60 éves...
2018. júl. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!