Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat...

Első nőgyógyászati vizsgálat hogyan zajlik? Hüvelygomba gyanújával mennék, szűz vagyok.

Figyelt kérdés
Esetleg Dr. Kollár Zoltánnal való tapasztalatok? (Sztk-ba ugye nem kell előre bejelentkezni?)

2017. jún. 27. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is megkérdezik az utolsó menstruációd időpontját, utána megkérdezik van-e panaszod. Elmondod, majd mondja a doki, hogy lehet vetkőzni. Itt egy kis rész van kialakítva erre függönnyel elválasztva. Levetkőzöl, felfekszel a vizsgáló asztalra, felteszed a lábaidat, a doki majd mondja, hogy csússz lejjebb vagy följebb. Utána bekapcsolja a lámpát ami szemben lesz veled majd behelyezni a hüvely tükröt, ez kicsit kellemetlen, mert hideg. Azután benyúl az ujjával, mmegtapogat belülről, hogy nem-e ment feljebb a fertőzés stb. Én maszekba járok, itt érvényes rákszűrés nélkül nem vizsgál meg és nem ír fel semmit. Nem tudom, hogy sztk-ban ez hogy működik.
2017. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztk-ba időpontot kell kérni, nagyon nem szeretik ha csak úgy odaallit valaki
2017. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom mennyi idős vagy, esetleg gerek/tini nőgyógyászatra menj, ott azért valószínűleg női orvos van és kiméletesebbek.

Ha hüvelygombád van, akkor vásárplhatsz gyógyszertárban Canesten kombit, ami egy széles spektrumú gombaölő szer és NEM káros.

2017. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltál? Kibírható volt?
2017. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van olyan kacsa, ami szűz lányoknak van, olyan a mérete, nem lesz bajod, megmarad a szüzességed
2023. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!