Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kevés vér, erős görcsök! Mi...

Kevés vér, erős görcsök! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap jött meg a menstruációm, viszont egyáltalán nem a megszokottakat tapasztalom. Én mindig is az a típus voltam, akinek erős vérzése volt, viszont görcsölni alig görcsölt. Most meg szinte alig vérzek. 1-2 napot késett, ami nálam abszolút belefér, szóval ezzel nincs gond. Másik dolog, hogy nekem menstruációkor inkább hasmenésem szokott lenni, most pedig szorulásom van, bár annak lehet, hogy most semmi köze ehhez. De minden a feje tetejére állt!

Tapasztaltatok már hasonlót? Kiderült a miértje?


2017. jún. 27. 16:55
 1/1 Szeder Katalin ***** válasza:
Lehet, hogy csak valami szokatlan történt veled/körülötted, nagyobb testi és/vagy lelki erőfeszítést kívánó feladat, valaki elvesztése, szakítás stb. Ez azonban mind csak feltételezés. Az orvos sokkal jobban ért hozzá, kezdd a háziorvosnál, ő esetleg ad beutalót nőgyógyra, vagy elmondja, hogy ez lehet csak átmeneti állapot, és ha ismétlődik, akkor ír beutalót. Tapasztaltam már hasonlót, a miértje nem igazán derült ki, mindenesetre a változás előtt egy nőgyógyász(nő) rendbe hozott.
2017. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!