Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimtölcsért használók. Mi...

Mayra kérdése:

Intimtölcsért használók. Mi lehet a gond a felhelyezéssel?

Figyelt kérdés
Szombat kezdtem használni egy L méretű Lady cupot.40 multam 3 gyereket szültem hüvelyi útón. A felhejezés körül vannak próblémák konkrétan nem tudom hol hogyan van a megfelelő helyen. Levágtam a végét teljesen. Ha felteszem egy bizonyos magasságig kinyilik viszont lejebb csúszik ott tapad ezzel nincs is baj de az alja teljesen a hüvelyem alján van ami irritál ha állok megyek. Ha fekszem ülök semmi gond akkor valahova elmozdúl és eltűnik. Ha feljebb teszem úgy hogy az alját ép hogy elérem akkor meg fenn nyom a méhszájam körül vákum van de nem rendesen mert másfél óra alatt baromi sok a betétembe került. Egyébként sok a vérzésem . Félig a cup kb 2 óránként cserélem és próbálkozok. Mi lehet a gond?Ötleteket írjatok amivel tudtok segíteni hogy a megfelelő helyre kerüljön ne nyomjon se fent sem lent és lehetőleg a legkevesebb folyon mellé.

2015. jún. 15. 12:10
 1/2 anonim válasza:
Szia. Ha a méhszájhoz a megfelelő méretet választod,akkor jónak kell lennie.Nekem a legkisebb van,2gyereket szültem hüvelyi úton és 32vagyok. C-alakban teszem fel,a hüvekyben hagyom szétnyílni,aztán feltolom a méhszájig.Ezt érezni lehet.Azután összenyomom a tölcsért és rányomom a méhszájra,majd elengedem.Ha jó a méret és a felhelyezés,nem kell,hogy nyomjon,szúrjon,stb. Ajánlanám az intimtornát,ezzel elkerülhető a süllyedés,ami miatt még elképzelhető a nem megfelelő felhelyezés.
2015. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy hólyagsérvem és méhsüllyedésem van ezért voltak a próblémák. Úton vagyok a teljes gyógyulás felé és újból probálkozom.
2016. febr. 24. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!