Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek fertőzésem van?

Bogyesz98 kérdése:

Szerintetek fertőzésem van?

Figyelt kérdés
Szóval kB egy hete abbahagytam a fogamzásgátlóm szedését, és miután már pár napja nem vettem be amikor kellett volna észrevettem hogy elég erős folyásom (?) van. Kicsit sárgás, nincs kellemetlen szaga, de szokatlan az állaga. Azért van mert leálltam a tabival, vagy valamit elkaptam? Még szűz vagyok, de megy az oral és a petting, és félek hogy így kaptam el bacis fertőzést vagy ilyesmit.
2017. jún. 27. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Éppen lehet fertőzés. Miért hagytad abba a fogamzásgátlót?
2017. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alapból csak arra kaptam hogy beállítsa a menzimet, mert annyira elcsúsztak a hormonjaim hogy elkezdtem cisztás lenni. És most hogy szabályos, le akarom tesztelni hogy a taxi nélkül is az e
2017. jún. 28. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem állítja be a menstruációt, hanem kikapcsolja, és egy mesterségeset hoz létre. Szóval szerintem értelmetlen volt emiatt szedni, mert csak elfedi a problémát. De mar mindegy. Ha más tünet is van, menj nőgyógyászhoz.
2017. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!