Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az Ovestin krém üti a fogamzás...

Az Ovestin krém üti a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés

Fájdalmas a szex, ezért az orvos Ovestin krémet írt fel. Kérdezte a vizsgalat előtt, hogy fogamzásgátlót szedek-e. Ennek ellenére azt nem mondta, hogy üti vagy nem. Nyilván a hasznalat első felében nem fogunk szexelni, hogy hasson a krém, viszont utána nem tudom, hogy legyen. A tájékoztatóban nem találtam erre vonatkozó részt, ezért kérdezem.

20N



2017. jún. 28. 09:43
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én használtam az Ovesztin krémet, bár ne tettem volna!

35 éves vagyok, van egy kislányom. 2-3 hónapig használtam havi 2-3 alkalommal mikroszkópikus mennyiségben!

Ez a kevés is elég volt hogy balmellben egy 4 mm cisztát csináljon, és a petefészekben egy 5 mm-et. Nekem soha nem volt sem cisztám, sem más nőgyógyászati problémám. A baloldalon a hónom alatt megduzzadt és fájdalmassá vált felemelni a karomat, így elrohantam maszek Mammográfiára és Mell uh-ra ahol rögtön megállapították a cisztát. Mivel az én mellem csupa zsír, nagyon kevés a mirigyszövet, így ebben a kevésben okozott cisztát!

Szülés után nekem is fájdalmas volt a sex, sőt be is gyulladt a vagina, de én inkább egy Cikotridina krémet és kúpot használok ezt soha többet! Ezen kívül aloe verás síkosító gélt. Szülés előtt soha nem volt rá szükségem.

Most terveztük volna- a 2. és egyben utolsó babócát, ez a projekt most csúszik pár hónapot az Ovestin krém miatt.

Én azt tanácsolom, hogy ilyen fiatal korban ne sajnáld az időt és a pénzt és keress fel másik nőgyógyászt, mert az én tapasztalataim alapján...nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen fiatal korú lánynak ilyen erős hormontartalmú krémet ajánlottak.

2017. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!