Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lindynette fogamzásgátlótól...

Lindynette fogamzásgátlótól meddig kellene a havi vérzésnek meglennie?

Figyelt kérdés
Szombaton megjött a havi menstruációm. Akkor be is vettem az első Lindynette fogamzásgátló tablettámat. Normális dolog, hogy még mindig ugyan olyan erős a vérzés, mint a menstruáció első napjaiban? Vagy menyjek vissza ezzel a problémával a nőgyógyászhoz? Befolyásolhatja azt, hogy a munkahely miatt megcseréltem az éjszakát a nappallal?
2017. jún. 29. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem olvasod el a tájékoztatót?

Akkor nem csinálnál ilyen hülyeséget,hogy nem egy időben veszed be őket..És tudnád az első részre is választ..

Olvasd el a tájékoztatót, lehet hogy hosszú, de mindenre benne van a válasz..Ha nem jól szeded(nehéz elrontani),akkor nem véd és fel is boríthatja rendesen a hormonháztartásod az össze-vissza szedés.

2017. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6.napig szokott meglenni.De ebbol az elso 3nap van meg rendesen az utolso nap meg igazabol csak egy kicsit verzek meg.Szerintem most kicsit megzavart a tabletta es azert eros ebb a verzesed,de majd helyreall.En is dolgoztam ejjel,de sosem ereztem,hogy hatassal lenne a menstruaciomra.
2017. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig ugyan abban az órában veszem be.elolvastam de abban csak annyi van ha erősebb lenne a megszokottnál. Mennyiségben ugyanannyi van csak nem csökken.
2017. jún. 29. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első három hónapban lehetnek köztes vérzések. Tehát lehet, hogy a menstruáció már elmúlt, de a vérzés megmarad. Teljesen normális jelenség, még nem szokott hozzá a szervezeted.
2017. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!