Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondolnak, lehet valaha...

Mit gondolnak, lehet valaha normális szexuális élete egy megerőszakolt nőnek?

Figyelt kérdés
Nem érint a téma,pusztán csak érdekel hogy mások mit gondolnak erről a dologról.

2017. júl. 2. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Lehet.
2017. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak szerintem ahhoz nagyon erős kapocs kell hogy legyen a nő és a párja között, hogy újra szexuális kapcsolatot létesítsen.
2017. júl. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Sajnos ismerősöm is átesett ezen. De 1 év sem telt el aztán nagyon jol kialakult egy kapcsolata. A srác is jo fej , ő sem sietette.. :)
2017. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

lehet, de előfordulhat pont a rossz emlék elfordítja férfitól a nőt és biszex vagy leszbikus vágyai lesznek, ha ki tudja élni ezeket a házasságban párkapcsolatban akkor nincs gond de ha titkolnia kell félnie kell hogy kiderül róla hogy lebukik akkor nem lesz már igazi a házassága.

48/N

2017. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet, de nagyon-nagyon türelmes partner kell hozzá.
2017. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Engem 17 évesen erőszakoltak meg, úgy hogy le is ütöttek. Még szűz voltam. Két évig jártam rendőrség-bíróság- doki. Aztán jött egy lány, akivel azóta is együtt vagyunk. Igy lettem leszbi.Végülis az is normális szexuális élet.
2017. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

"lehet, de előfordulhat pont a rossz emlék elfordítja férfitól a nőt és biszex vagy leszbikus vágyai lesznek"


Erre ne hallgass, badarság. A szexualitást NEM lehet változtatni :))

2017. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
FATMAGÜL
2017. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

6/8 hozzászóló - ebben teljesen igazad van.

48/N

2018. jan. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 15 éves voltam (szűz) 25 éves koromban kezdtem el randizni egy fiúval...már az elején elmondtam neki hogy mi van...fél éve jártunk mire lefeküdtünk de kellett egy év mire eltudtam magam engedni és jó is lett...azóta össze is házasodtunk
2018. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!