Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ocd - leszek még valaha...

Ocd - leszek még valaha normális ember?

Figyelt kérdés

Vagy mindenhol csak falakba fogok ütközni, és az emberek furcsának fognak tartani? Járok orvoshoz, gyógyszert is szedek, és kb másfél éve tünetmentes is vagyok, de maradtak meg furcsaságaim, és továbbra is visszahúzódó vagyok, ezen nem tudok változtatni. Most 2 napja nagyon rottyon vagyok megint, mert egy határidős munkámat nem tudtam időben befejezni. Ráadásul nem húztam le a redőnyt az irodában, mikor elmentem. Ezek együtt beindították a láncreakciót, elárasztanak a rosszabbnál rosszabb gondolatok, mocskosnak és fertőzöttnek érzem magam, mert egy ilyen elmebetegséggel élek együtt, amely elválaszt engem a normálisak világától!

Van számomra remény? Vagy jobb, ha beletörődöm, hogy mindig is "kívülálló" maradok, a szó minden értelmében?



2017. máj. 27. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem jobb, ha beletörődsz.
2017. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem...
2017. máj. 27. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanettől szenvedek, bár most közel egy éve viszonylag jól bírom, csak néha vannak gyengébb pillanataim. Ha szeretnél beszélgetni szimplán, vagy akár olyannal aki át tudja érezni mindezt és érti miről van szó akkor írj nyugodtan.
2017. jún. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is keresztülmentem ezen, ráadásul evészavarral együtt...de nekem sikerült 98%ban kilábalnom belőle, habár még "kívülállónak" érzem magam, de sokkal jobban vagyok és nem vagyok beteg...Én hiszek benne hogy neked is sikerül, de nagyon nagy akaraterő is kell hozzá:/
2017. jún. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia! A lényeg hogy soha ne add fel! Én is ettől szenvedek 2 és fél éve. Van remény. Ha akarsz privátba beszélni csak írj.
2017. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!