Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Kb egy héttel előbb jött meg a mensim és tartott két napig. Utána megint jött vér egy nappal később. Fáj a vesém és hányingerem van mitől lehet?
2017. júl. 2. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Volt védekezés nélküli szex?
2017. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vese fájdalmakkal már eleve azért felkeresnék legalább egy háziorvost, fölösleges itt találgatunk...
2017. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Óvszerrel való szex volt
2017. júl. 2. 00:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor elméletileg terhesség kizárva. Ha rendeltetésszerűen használtátok. Az, hogy előbb jön meg a menstruáció, még nem olyan nagy tragédia. Az fura, hogy akadozva van meg, és viszonylag kevés ideig. De néha még ez is belefér. Viszont a vesefájdalom és a hányinger nem normális. Menj orvoshoz.
2017. júl. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat is, hogy az a bizonyos vesefájdalom igazából derékfájás..barátom meg ki is húzta a dolog végén úgy hogy óvszer volt rajta és úgy használtuk ahogyan azt kell szóval nem hiszem hogy ez állna a háttérben
2017. júl. 2. 01:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából 2nap utáni 3. Nap végén jött megint hozzá teszem eléggé a tini korban vagyok jó vagy rossz dolog döntsétek el ti. Stresszes egy ember vagyok amúgy is lehet hogy az nem tudom.
2017. júl. 2. 01:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Eléggé meg vagyok ilyedve
2017. júl. 2. 01:18
 8/10 A kérdező kommentje:
J*
2017. júl. 2. 01:18
 9/10 anonim válasza:

Hányinger szerintem még nem feltétlenül a világvége, vannak, aki a mensi első 1-2 napján hányni szoktak. Velem egyszer volt, de van olyan barátnőm, aki rendszeresen sajnos. :/

A derékfájdalom is sok mindentől lehet. A családunkban vannak olyanok, akiknek, ha megjön, fáj a derekuk.

Tehát előfordulhat ez is. ha elmúlt már teljesen, és nem is jelentkezik, valószínűleg nincs baj. Aztán ha legközelebb megjön és haasonló tüneteid lesznek, akkor egészen biztos lesz, hogy a mensi miatt volt. Viszont ha nagyon erőteljes a fájdalom, érdemes orvoshoz menni ebben az esetben is.

Ha pedig most nem múlik, akkor mindenképpen, és minél előbb. Jobb félni, mint megijedni ugyebár.

2017. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha elöbb jön meg nincs gáz.

ha egy nap vagy fél nap után jön tovább nincs gáz nekem is volt ilyen azt mondta az orvos hogy ugy válik le.

a fájdalom természetes hisz összehúzódásaid vannak.

a hányinger meg a fájdalomtól van

2017. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!