Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha Bevettem tegnap előtt 1...

Ha Bevettem tegnap előtt 1 hashajtót, meg tegnap is meg ma is, beveszek attól lehet bajom? 15L

Figyelt kérdés

Nincs székletem és már nagyon szhar a hasam.. és úgy érzem mintha valami súlyt vinnék magamban thdom ez undorítóan hangzik de igaz

Hogy ha most beveszek megint durcolax-ot akkor az baj? Meg attol lesz majd szekletem?

Köszi elölre is:)



2017. jún. 16. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a betegtájékoztatót.
2017. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már elolvastam! De semmi hasznos nem volt benne
2017. jún. 16. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Bevehetsz, de semmit nem fg használni, az alul lévő kemény székletet nem hozza ki.


Kúpot dugj fel, az segít, vagy gumikesztyűben nyúlj fel és kapard ki a besült cuccost.

2017. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad, akkor nem túl figyelmesen. :-)


Maximum 2 tabletta/nap 5 napig. Utána orvos.


"10 évnél idősebb gyermekek: naponta 1-2 bevont tabletta (5-10 mg)."


"Öt napnál tovább tartó panaszok esetén orvoshoz kell fordulni, és a székrekedés okát ki kell vizsgálni."

2017. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igyál sok vizet. A hashajtó, ha hat is a szervezetből von el vizet a belekhez. Igyál kamillateát (ne ízesítsd). Egyél őszibarackot. Ezek mind segítenek a széklet lazításában. Mozogj, sétálj minimum fél órát naponta (pl. esténként lefekvés előtt). Esetleg szilvalekvár.

Ha az 5 napot meghaladta, hogy már nincs székleted, akkor orvos (ő tud még orvosi bélmosó port is adni, amit a műtétek előtt szoktak).

2017. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Glicerines kúpot próbáld meg.

10 db 1000Ft.

2017. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Mondtam anyának hogy orvos stb de elfoglalt meg minden meg elkezdi hogy ez semmi ja és anya egészségügyben dolgozik:D

2017. jún. 16. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!