Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg igaz az hogyha valakin...

Tényleg igaz az hogyha valakinek megvan már a menstruációja az már nem nő tovább? Örökre ilyen alacsony maradok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 15:40
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nyugi az alacsony lányok is kelendőek. A 10-es komment szerint a törpék csoportjába tartozom a 170 cm alatti magasságommal és csupa égimeszelők élnek a környékemen. Nekem pont bejön a magasságod. A 180cm feletti nőket meg eszi a rosseb, mert abban a magasságban csökkent a férfi választék. A 10-esnek meg üzenem, hogy a boldogságot nem a magasságtól kapja meg.
2017. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 B-Akos válasza:
Nem kell rászokni pl. a dohányzásra, és az agytól a lábujjig kap a szervezet oxigént, és nem gátolja semmi a növekedést. Mellesleg hallottam azt is, hogy a tejtől lehet növekedni (én nem szerettem a tejet)
2017. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A rendszeres menstruálást követő 2 éven belül valóban leáll a növekedés. Szóval még 2 évig nőhetsz, ne aggódj.
2017. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!