Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a probléma? Szinte...

Mi lehet a probléma? Szinte minden nap fáj a fejem, fáradékony vagyok, semmi energiám.

Figyelt kérdés

Május eleje óta gyötör a fejfájás, ami heti 4-5x jelentkezik és általában egész nap tart. Mellette nagyon fáradékony vagyok, este 11-re már hulla fáradt vagyok, alig bírom nyitva tartani a szemem, napi 7 órát alszom, de ha többet alszom akkor sem jobb a helyzet. Van, hogy már eleve fejfájással ébredek. Egész nap kómás vagyok, semmi energiám. :-( Halántékomnál fáj tompán a fejem, ha előre hajolok akkor meg erős nyomást érzek. Nap 2-2,5 liter folyadékot iszom, leginkább vizet. Napi 5x eszem, odafigyelrk, hogy mit mert ételintoleranciám van és nem ehetek pl tejtermékeket, tojást. A vérnyomásom érdekes, mert korábban 120-130 között volt, de most meg 110/73-at mértem este, reggel meg 110/62-őt. Ez nem túl alacsony? Már az utóbbi időben 120 alatt volt. Május végèn voltam cukorterheléses vérvételen és az rendben van. A pajzsmirigyem lehet picit alulműködik mert egyszer 3 körül van, de volt 2,4 is és most legutóbb 2 volt. Amúgy székrekedésem van, de ha sikerül wc-re mennem akkor szokott hasmenésem lenni. Mèg annyi, hogy március végén hagytam abba a fogamzásgátlót. Múlt héten történt egy olyan eset, hogy a tömegközlekedéden álltam reggel, hirtelen elhomályosodott minden, kimelegedtem és teljesen mereven álltam, tehát a lábaim nem gyengültek el, aztán segítettek leülni és 2 perc alatt kitisztult minden. Ez a pont volt az amikor kicsit megijedtem. :-/ :-(

Terhes biztos nem vagyok, mert 28 napra megjött múlt héten.

Mi lehet a gond? Hol kezdjem a kivizsgálást, a vérnyomással?

Amúgy csak vitaminokat szedek, mert babàt szeretnénk pl folsav, e-vitamin, d-vitamin, c-vitamin, vas.


2017. júl. 3. 10:28
 1/1 anonim válasza:
Vérszegénység (is) lehet a háttérben, de szerintem mindenképpen fordulj orvoshoz
2017. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!