Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első fesztiválom, de pont nem...

Első fesztiválom, de pont nem lesz szerencsém. Mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés
idén megyek először egy hétre fesztiválozni, nagyon várom már... csak hogy kiszámoltam és pontosan a 2. napon fog megjönni a menstruációm... És ugye csak mobil wc-k lesznek amik egyáltalán nem higénikusak.. nem tudom mit csináljak hogy ennek ellenére is tudjam élvezni a bulizást
2017. júl. 3. 10:40
 1/7 anonim válasza:
100%

Kézfertőtlenítő majd vízben kézmosás, tampon, kis csomag törlőkendő az övtáskába.

Szar dolog, de ha szerencséd van és jó az alkatod (mennyire szokott erős lenni), akkor nem okoz majd gondot.

2017. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha szedsz fogamzásgátlót, konzultálj az orvosoddal, mert ilyenkor van rá lehetőség, h tovább szedd a gyógyszert és akkor később jön meg.
2017. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Utolsóhoz hozzáfűzném: De nem szabad túl sokáig! Én egyszer 3-4 nappal toltam el. Annyi elég is volt.
2017. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én mondjuk tuti nem használnék tampont ilyen esetben, csakis betét. az egy fokkal higiénikusabb...
2017. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Én nagyon nem vagyok híve, de szerintem ez pont az az eset, amikor indokolt. (sokkal inkább, mint egy fertőzést összeszedni). Menj el nőgyógyászhoz, ha nem szedsz fogamzásgátlót, akkor is van mód a menstruációt befolyásolni.
2017. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pár nappal eltolni ilyenkor nincs sok értelme, mert végül is mindegy, hogy második, vagy negyedik nap jön meg.

Ha az első két nap pl. erősebb a vérzésed, és utána már nem olyan cink, akkor lehet, hogy jobb lenne előrébb hozni. Gyógynövényekkel megoldható.

Legalább nem kell azon parázni, hogy mikor jön meg, nehogy átázz.

Kézfertőtlenítő mindig legyen nálad! És ilyenkor jó, ha a tampon mellett beteszel egy (kisebb) betétet is, mert nem biztos, hogy egyből eljutsz wc-re, hogy ki tudd cserélni.

2017. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hormonális fogamzásgátlót nem szedhetek, szóval az nem jön szóba
2017. júl. 3. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!