Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? 17/L jövő...

Mit csináljak? 17/L jövő héten megyek egy 1 hetes karate edzőtáborba és pont akkor fog megjönni

Figyelt kérdés

A 3. nap fog megjönni és mindig nagyon erős a vérzésem. Az esti strandolások így ki is esnek. Minden nap 2x4 órát edzünk ami közben nem is nagyon lehet kimenni az edzőteremből.

Arra gondoltam hogy a legnagyobb tampont fogom használni, de félek hogy az is átázik..


2014. júl. 16. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az OB-nak a legnagyobb tamponját használom ilyen esetekben, nekem is brutálisan erős a vérzésem, és sose ázott át. Az egyel kisebb érdekes hamarabb átázik, de a nagy az nagyon jó :)
2014. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
OB super plus ha jol emlékszem
2014. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
legerősebb ob+ szerintem mellé erős betét, mondjuk éjszakai always. Úgy tuti nem fog átázni. Nekem is gyógyszer előtt nagyon erős volt, én kombóztam mindig, ha érzed, hogy folyik a dolog, még bőven van idő átázás nélkül tudsz cserélni.
2014. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem akarlak erre biztatni, de 17 évesen majd eldöntöd hogy bevállalod-e vagy sem: létezik olyan hormontartalmú készítmény, amivel el lehet tolni a menzeszt. Nőgyógyász tudja felírni. Én nem biztos hogy megkockáztatnám a hormonháztartásom felborulását, de pl. a barátnőm bevetette amikor pont az esküvőjén+nászútján lett volna meg neki, és nem okozott nála problémát.
2014. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt elég nehezen hiszem el, hogy 2x4 órát bent kell lenni és senkinek nem kell wc-re mennie... ez kb. emberileg lehetetlen. Ha meg már pisilni kiengednek, akkor tampont cserélni is tudsz.
2014. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem börtönbe mész, ha kell kimész egy kis higiéniai kitérőre.
2014. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel ott egyedül, gondolom korosztályod lesz. Akik sportolnak tudják, hogy napi 3, de edzés mellett, főleg, ha ilyen intenzív 4 liter vizet is meg kell inni. Nem te leszel az egyetlen, aki wc-re fog járni. Nem kell ezt túlragozni, hormonnal eltolni meg pláne hatalmas hülyeség lenne! Tampon és csere. Ennyi.
2014. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A hormont én sem ajánlom. Nem jó ötlet 17 évesen. Ha nem hagy kimenni pisilni az edző, négy szem közt meg lehet mondani neki, hogy megvan. Muszáj kiengednie, vagy vérben fog úszni a terem. Nagyon furcsa, tudom, de ha másképp nem enged ki...
2014. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is beszéld meg ezt előre az edzővel, hogy egészségügyi okokból lehet, hogy ki kell menned.

Amúgy meg betét + tampon kombináció válhat be szerintem is!

2014. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én toltam el a menzeszemet többször fogamzásgátlóval, semmi problémát nem okozott.

De ha ezt nem akarod, akkor szerintem nincs olyan edző a világon, aki ne értené meg, hogy nő vagy és neked igenis ki kell menni a mosdóba.

2014. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!