Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszketés ellen?

Viszketés ellen?

Figyelt kérdés
Viszketést érzek a hüvelybemenetnél. A folyásommal semmi probléma de a viszketés megőrjít. Orvoshoz a hét második felében tudok menni, addig valakinek vmi ötlete h ez mitől lehet?

2017. júl. 3. 14:36
 1/2 anonim válasza:
100%
Egyből gombára gondoltam, de a normális folyás miatt nem stimmel. Ha meg allergia lenne a fehérnemű anyagára, akkor nem hiszem, hogy a hüvelybemenetnél viszketnél. Azért talán megpróbálhatnád a natúr joghurtos tampon felhelyezését, hátha helyrerak. Vagy kérj a gyógyszertárban krémet, legalább a viszketést tudod a dokiig kezelni.
2017. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is gombára gondoltam először, de a folyásommal tényleg nincs baj. Sikerült memegnézni magam, kicsit piros kívülről. Valószínűleg krémet fogok kérni, gyulladásnak néz ki. Vagy van itthon Bőrradír hüvelykúp, lehet megpróbálom azt! Köszönöm a segítséget!
2017. júl. 4. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!