Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan hozzam meg előbb a...

Hogyan hozzam meg előbb a menstruációmat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy pont egy hónap múlva megyünk nyaralni ,és pont akkor fog megjonni. Szeretném ilyen 26-27 között meghozatni, addigra pont elmúlna. Most is megvan,tegnap jött meg. Hogyan hozzam előrébb? késleltetni nem akarom... Tampont szintén nem akarok használni. Láttam ezt az aviva tornát,állítólag beválik. Esetleg tapasztalat? 14/l

2017. júl. 4. 11:19
 1/4 anonim válasza:
Hát nekem az egyik barátnőm azt mondta, hogy ő úgy csinálta, hogy sokat ült/fürdött forró vízben és neki bevált:)
2017. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Citromlé kortyolgatás, ülj forró vizű kádban, nálam ezek hatnak.
2017. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

14 évesen még nem pontos. Az se biztos, hogy megjönne akkor. Ez a sok házi praktika pedig egytől-egyig baromság. :)

20N

2017. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én úgy hoztam régebben előrébb, hogy futottam és guggolásokat csináltam. :D Állítólag a mozgás beindíthatja hamarabb, már ha még nem pontos, de 14 évesen még ez nem jellemző.
2017. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!