Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondjam anyunak hogy megjott...

Elmondjam anyunak hogy megjott a 2. mensim es tamponozok?

Figyelt kérdés

Nincs jo kapcsolatunk...az elsot elmondtam neki mert azt illik...na de a masodikat is meseljem el? Meg azt hogy tamponozok? A tampont amugy ő vette nekem, szoval ezzel nincs gond. Vagy ugyis meglatja majd a kukaban a betetet? (Mert azt is hasznalok)

13 eves vagyok...mindjart 14

Koszi a valaszokat



2017. júl. 5. 16:09
 1/4 jafnrétti ***** válasza:
84%
Miért kéne? Havonta bejelentenéd akkor? Felesleges, tudja, hogy mi van, a tampont is ő vette, úgyhogy azon sincs mit elmondani. Ha gondod, vagy kérdésed van, majd akkor szólj neki, de ha minden oké, akkor felesleges.
2017. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Felesleges bejelenteni. De ha rákérdez, ne hazudj.

20N

2017. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok koszi a valaszokat.
2017. júl. 5. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet már késő, de igazaból nincs sok köze hozzá. Max akkor lenne gáz ha véletlen a tampon miatt rosszul lennél és kórházba kerülnél akkor ott az orvos megkérdezné hogy használsz e tampont ha tőled nem tudja megkérdezni akkor pedig anyukádtól fogja és hát ugye anyukád meg nem tud róla.
2017. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!